loading

Hakkımızda

Hakkımızda

GALVA CHEMİCAL GALVANİZ KİMYASAL LTD. ŞTİ. 2019 yılında tamamen ulusal  sermaye ile kurulmuş galvaniz kimyasalları konusunda dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biridir ve galvaniz kimyasalları üreten en büyük yerli firma konumundadır. Bu pazarda araştırma, geliştirme, kapsamlı problem çözme ve mümkün olan en yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlamayı garanti eder. Ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyetlerini sürdüren GALVA CHEMİCAL, hızlı büyüme ve yüksek performans gösteren lider bir firmadır.

GALVA CHEMİCAL Galvaniz Kimyasal; günümüze dek, sadece yurt dışından, yüksek maliyetlerle ve uzun sürede temin edilebilen kimyasalların uluslararası normlara uygun şekilde yüksek kaliteli ürünler olarak Türkiye’de üretimini başarmıştır. Dünya genelinde satış, ön işlem banyo kurulumu, satış sonrası destek organizasyonuyla kalitesine yakışır hizmetler sunmaktadır.

GALVA CHEMİCAL Galvaniz Kimyasal;  sadece galvaniz proseslerinde kullanılan kimyasalların üretimi ve satışı değil, galvaniz tesislerine yönelik kurulum danışmanlığı, verimlilik arttırmak için analiz ve öneriler gibi hizmetler de vermektedir.

GALVA CHEMİCAL Galvaniz Kimyasal; müşterilerinin özel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmekte olduğu yeni kimyasallar ve alaşımlı tabletler ile gün geçtikçe ürün yelpazesini genişletmekte, sahip olduğu güçlü laboratuvar ve Ar-Ge birimi ile inovatif ürünleri pazara sunmaktadır.